Černý chyt s dřevěnou rukojetí

Novinka Tip
4 hodnocení
1 000 Kč
lezecké a fitnes karespower chyty9
1 000 Kč 955 Kč
Skladem (8 ks)

Černý chyt JanKareš Power je hladký, po stranách zdobený zlatým lezcem a logem. Černý chyt se speciální dřevěnou rukojetí je přímo určen na domácí trénink. Použití dřeva na hrazdu eliminuje vznik nepříjemných mozolů a z chytu dělá i designový prvek do vašeho interiéru. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chyty jsme rok vyvíjeli dle požadavků a zkušeností světového rekordmana ve shybech Honzy Kareše. Vše se dlouho a přesně ladilo a výsledkem jsou chyty, které lze vyzužít na plnohodnotný trénink.

Vyrábíme je ve dvou variantách - černý designový s dřevěnou rukojetí a modrý, který je určený převážně pro instalace na umělých lezeckých stěnách a překližkách. Chyty lze objednat jak samostatně, tak v páru či ve větším množství.

Právě druhou možnost doporučujeme. Protože jedině tak bude totiž možné chty plnohodnotně využít jako hrazdu. Součástí balení je samozřejmě i základní montážní sada obsahující pevnostní hmoždinky.

Hlavní výhody těchto chytů: 

  • velká variabilita cviků. S chyty můžete dělat až 20 různých cviků
  • idealní varianta jak pro úplné záčátečníky, tak pro pokročilé 
  • možnost instalace libovolného počtu chytů
  • snadná instalace chytů

Instalace

Chyty jsou dělané tak, abyste si je snadno a rychle zvládli nainstalovat sami. Pokud se chystáte chyt uchytit do betonového jádra, budou vám stačit pevnostní hmoždinky. Pokud máte cihlové nebo jiné jádro, doporučujeme ukotvení pomocí chemické kotvy a šroubovice.  

Pokud jste z Prahy nebo okolí do 50 km, nabízíme zajistění profesionílní instalace včetně dovozu. 

Cena instalace se odvíjí od počtu chytů a samotné náročnosti práce. Zpravidla u instalace do 6 ks standardním kotvením (chemická malta a pevnostní hmoždinky) s dojezdem po Praze účtujeme paušálně 1000 CZK.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení pro trénink
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg