Lezci na cestách

Sedět na zadku nás nebaví. Z dlouhého nicnedělání nás svrbí prsty. A proto jsme pořád někde na šutru, na laně nebo ve větru. Pořád někde lezeme, stavíme lezecké výzvy, výletujeme a míříme vzhůru. Jsme tým kamarádů, kteří sdílí bezmezné nadšení z lezení, lásku k přírodě a volnosti, pokoru ve skalách a jedinečný pocit při zdolávání nových výzev. 

Neposedné tenisky jen rozdmýchávají naši vášeň pro cestování po světě, prošlápnuté lezečky nás nutí zdolávat jednu lezeckou výzvu za druhou a blyštivé nýty nás inspirují k vytváření těch nejzábavnějších lezeckých výzev v Česku, Rakousku či na Sardinii.

Tady na webu najdeš hromadu inspirace na lezení ve skalách i na stěně, výlety do blízké a vzdálené přírody a kopu tipů na akce s námi. Naučíme tě lézt, překonávat se a pít pořádné italské doppio.

Tipů pro tebe máme plný batoh a už si musíme pořídit větší.

Aktuálně z blogu

Na sněžnicích na Sněžku

Na sněžnicích na Sněžku

Chcete tip na super výlet? Vyšlápnout si na Sněžku dnes dělá kde kdo. Lidi tam jdou s vidinou výhledu na východ slunce z naší nejvyšší hory, nebo prostě jen trochu náročnějšího výšlapu. Ok, proč ne. Ale už jste to zkusili i jinak?

Vánoce 2018 na Sardinii

Vánoce 2018 na Sardinii

Nebyly by to Vánoce, aby se Honza Kareš s týmem nevydal opět za modrým nebem, bílými skálami, nejlepším doppiem a nejkrásnějšími výhledy na Sardinii. Tentokrát vyrazili Karešák s Hrncem a Marťanem. Do velkého auta přibrali i další dva účastníky zájezdu Rampu a Blexu, kteří se rozhodli připojit a spolu s týmem zažít svátky jinak a pořádně si zalézt. Cest, které tým na Sardnii již postavil je již okolo 350. A protože kluci byli z výletu na Sardinii nadšení, rozhodli jsme se rozšířit nabídku i do budoucna pro další zájemce. Čtěte dál a dejte vědět, pokud byste chtěli cestovat s týmem za lezením.

Přejít do blogu

Aktuálně z instagramu

Kontaktujte nás online Jsme na Facebooku Jsme na Instagramu